| Labpateu a întrebat:

Salut,dacă ma masturbez și când iese sperma nu o las sa iasă, o păstrez in penis ce rău se poate întâmpla?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cauta blue balls pe internet, e o senzatie fainã de parca te-a lovit cineva in testicule.
Senzatia aia de durere in bazin, si nu o sa scapi pana nu ejaculezi. Bafta!

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ti se va intampla absolut nimic daca nu vei finaliza masturbarea si te vei opri din frecat inainte ca sperma sa fie ejaculata. Sperma va ramane inmagazinata in vezicula seminala si prostata. big grin

| Labpateu explică (pentru corbulalbrosu):

Pai când iese trag repede pielea in cap și aștept pana dispare sperma, e rău?

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Nu se intampla nimic rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iese mai incolo...si nu cred ca e bine sa faci asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce faci asta?

| ShamelessQboy a răspuns:

Am facut si eu asta de câteva ori dar nu când m-am masturbat ci in timpul sexului pentru a evita sa ejaculez in vagin, eu o țineam strâns la baza penisului până se calma si apoi continuam cu sexul! Nu cred ca se intampla nimic rau.

Răspuns utilizator avertizat
| Shimozukushiki a răspuns:

Păi, ajungi la orgasm?
Sau nu iese din acea piele?

| Labpateu explică (pentru Shimozukushiki):

Pai când iese trag repede pielea in cap și apăs pana se duce sperma e rău?

| Shimozukushiki a răspuns (pentru Labpateu):

Dacă te referi că nu lași să se scurgă pe pantaloni, nu e nimic grav