| Sweet111 a întrebat:

De ce cind m-am sarutat (pe buze)cu iubitul n-am simtit nimic nici prima data nici a doua oara si nicia a 3-a? funda+vot vreau explicatii cit mai multe.pls!

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Pentru ca nu te concetrezi pe acel moment, te gandesti ca trebuie sa saruti bine, te concentrezi mult prea mult.Incearca sa te relaxezi, si scoateti din minte fiecare gand. Lasa-te purtata de val si totul va iesi binewinking

16 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Aşa ceva n-am mai văzut!
Şi tu ce vrei, să ai orgasm când te săruţi?

pa, pa.

NOname
| NOname a răspuns:

Da' a IV-a ai simtit?
Pentru ca nu era persoana potrivita. Cand va fi, cine trebuie, n-o sa ai cum sa nu simti. Succes!

| NickiMinaj a răspuns:

Cum sunteti si voi... trebuia sa se opreasca planeta.

| NoChanceForUs a răspuns:

Are buze de peste si nu le simti pentru ca or fi inexistente. Spune-i sa-si faca implanturi cu Botox sau grasime din fese, este eficient.Si apoi o sa-l pupacesti toata ziua, ca o sa aiba grasimea aia din fund pe fata si o sa fie foarte secsi.Asa ca bi a nais persan end ghiv mi da "funda".

| Alexakos a răspuns:

Ala nu este chiar "sarut" dar infine, tu cumva te-ai sarutat cu limba? daca da atunci este normal sa nu simti nimic, pentru ca nici eu nu simt nimic cand ma pupa pe buze, daca nu te-ai sarutat inca (cu limba) atunci poate ca ar trebui sa incerci.si atunci o sa simti 100% laughing)

| trista_5619 a răspuns:

Daca il iubesti si te iubeste,nu ai cum sa nu simti nimic,, Incearca sa te gandesti la momentele frumoase in care esti cu el. In plus, e imposibil sa nu simti chiar nimic, e ca si cum ai lipi buzele tale de mana ta si nu simti nimic,, sarutul il simti tot mai profund mai incolo,nu din prima sau a doua oara. Sarutul vine din instinct nu dupa formule,, adica nu poti sa inveti din carti sau de pe net cum sa te saruti, atunci cand este iubire este si ceva placut in sarut, dar daca nu e iubire,,, nu stiu ce se mai poate face. sper ca ai prins ceva din cuvintele astea.

| eugem35 a răspuns:

Incercati sa va pupat in alta parte a corpului; ex. in anus sau in cur pe romaneste

| anonymus a răspuns:

Cred ca esti de cealalta parte, intelegi ce vreau sa spun...

| ValyMha a răspuns:

Pai la varsta ta ce sa mai simti... iti mai arede de saruturi? Moartea te cauta pe acasa si tie iti arde de saruturi straight face straight facestraight facestraight face ce lume in ziua de astazi

| Dunnamite a răspuns:

Mai mult ca sigur te-ai "cuplat" cu el din prima, adica nu a exista o perioada inainte de amicitie. o perioada in care sentimentele sa creasca, dorinta de al saruta sa creasca... nu simti nimic pentru ca ai castigat prea repede inima lui, poate chiar fara lupta.
ar fi trebui sa simiti ceva de la primul sarut, daca nu, nu! da' cati ani ai? uau... 15 ani!(am vazut din intrebarile tale) la tine varsta e de vina! ...si TV!

| ancutza_2191 a răspuns:

Nu simti nimic cand va sarutati pentru ca nu simti nimic pentru el, cand m-a sarutat prietenul meu prima oara am avut acei "fluturi in stomac" si imi batea inima puternic pentru ca imi placea de el mult. deci eu presupun ca nu simti nimic pentru el

| marnet a răspuns:

Incercati alt tip de sarut. Un simplu sarut pe buze nu o sa fie niciodata special.

| NeoShumy a răspuns:

De cand sunteti impreuna... desi banuiesc ca nu de mult daca te intrebi asta, pana mea esti sigura ca nu stai cu el din plictiseala sau lipsa de ocupatie, pentru ca daca e asa atunci nu stiu daca o sa simti ceva vrodata laughing doar daca o sa inceapa sa iti placa de el sau lui de tine mai mult, ori ai putea sa i zici foarte foarte indirect sa te sarute mai pasional si daca nici atunci nu simti ceva atunci nu stiu thinking get rid of him happy

| Ralucutzzza a răspuns:

Poate ca nu va da-ti silinta ...sau poate ca este din cauza ca nu sunteti facut unu pentru altu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce te-ai fi asteptat sa simti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te saruta la buzele de jos adica la creasta sigur simteai ceva, chiar f intens, asa ca pune-l la treaba pe fraier, sa te gadile bine de tot, o sa vezi ce mult iti va place, vei vrea non-stop, dar ai grija sa te speli bine inainte sa nu ai dai vreo duhoare de pasarica imputita, sau de cur cu miros de branza. Multa bafta!