| kimmii a întrebat:

voi la ce varsta ati sarutat prima oara? si ce ati simtit?

3 răspunsuri:
| Candice a răspuns:

Pe la 11 ani, am fost cam emotionata si simteam fluturasi in stomac. Desi a fost o chestie ca intre copii, era prima mea dragoste laughing

| stefanya_5209 a răspuns:

11.si este minunat.Foarte placut si profund daca te sarutzi cu persoana iubita.Il simti aproape il imbratisezi te apropii usor iar apoi te lasi purtata de sentimente e frumoswinking

| aip a răspuns:

Frate, ce aiurea ma simt. eu fac 15 in iulie. azi am sarutat prima data. si a fost dragut, el se chinuie de 1 saptamana sa ma sarute. am avut muuuulte emotii.