| sela_2699 a întrebat:

Salut.de la stres poate sa intirzie menstruatia, sau chiar sa fie absenta o luna? luna viitoare o sa revina la normal? mersi anticipat!(sarcina este exclusa)

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă spui că sarcina este exclusă, atunci pot exista mai multe motive din cauza cărora ţi-a întârziat menstruaţia o lună. Fie eşti la o vârstă destul de fragedă în care menstruaţia nu s-a reglat, fie este vorba de un chist ovarian, fie este vorba de stress aşa cum ai spus şi tu.
Baftă!

| lolly a răspuns:

Nu cred. si eu am fost stresata si mi-a venit in fiecare luna. poate sa iti intarzie cateva zile.

| Silvya18 a răspuns:

De la stres, griji poate sa intirzie menstruatia... precizeaza de cit timp ai menstruatia pina la 5 ani poate sa nu fie cite o luna. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...se mai intampla happy