| nicu22 a întrebat:

deci, de o luna m-am despartit de prietena mea.am suferit putin da acum sunt bine si sunt gata sa o iau de la capat. acum imi place f mult de o fata, o prietena buna a fostei. am incercat sa ma apropii de ea, vorbeam f mult dar la un moment dat ea mi-a spus ca are un prieten, pe care il cunosc. este cu 4 ani mai mare decat ea( el are 19 ea 15). i-am spus ca il cunosc pe tip si ca nu o sa mearga.nu m-a crezut. a doua zi am aflat ca tipul are alta prietena de care stia toata lumea. in fine, ea a suferit mult si pana la urma a parasit-o pe fata de care imi place. a plans o saptamana in fiecare zi. am intrebat-o de ce nu imi da o sansa si prima data mi-a spus ca din cauza fostei mele prietene, ca nu vrea sa se certe cu ea.( fosta nu are nici o legatura, sunt sigur ca nu s-ar supara dupa cate i-am facut). i-am spus sa gaseasca o scuza mai buna, a spus ca nu e nici o scuza. am continuat sa vb.ieri am adus din nou vorba sa fim impreuna si mi-a spus,, mie cand imi placea de tine, eram moarta dupa tine si tu stateai cu roxana(fosta)". i-am spus ca am fost un prost, ca imi pare rau...si am intrebat-o daca acum ii mai place de mine. si a spus ca,, da, imi placebig grin hai ca mai vb.papa!" :I ce sa fac, cum sa procedez? mie imi place f mult de easad

Răspuns Câştigător
| Timmotey a răspuns:

Problema e ca fosta e prietena cu ea si asta este o problema foarte mare ea s-ar putea sa intervina in relatia voastra eu am trecut prin asa ceva hmmm hai mai bine vbim p mess asta daca vrei pixie_annet@yahoo.com