| Dinamovistul101 a întrebat:

Salut, deci problema este ca imi place de o fata mai mica cu un an si ceva...dar nu stiu ce sa vb cu ea adica cum sa o abordez. daca ma puteti ajuta cu niste sfaturi

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

''In prezent barbatu ideal face primul pas,da like pe facebook'' laughing
Buna!
Pai si ce conteaza ca e mai micutsa?big grin
Da-i atentie! Abordeaz-o pe fb cu cateva like-uri,comm-uri, apoi bag-o in seama p chat!
Pentru inceput vorbiti lucruri normale(gen, ce faci,) apoi o inviti in oras, la un suc, la un film si ii marturisesti ca o placi.
Bafta! happy

| Dinamovistul101 explică (pentru NoSmile):

Chestia e ca la fetele "vagaboante" cum sun majoritatea azi sunt tupeist dar la fete de genu ei rusinoase parca imi transmite rusinea si mi se inmoaie picioare si limba in gura laughing oricum mersi frumos de sfaturi big grin

| NoSmile a răspuns (pentru Dinamovistul101):

Stii cum e vorba aia ''un baiat isi va aminti mereu de fata timida, care l-a cucerit dpar cu un zambet''
Si e normal sa ai tupeu cu cealalta ''categorie'' de fete, stii ca ele nu pot refuza nimic. in schimb celelalte, hmmm!

| Dinamovistul101 explică (pentru NoSmile):

Da happy

| Dinamovistul101 explică (pentru NoSmile):

Multumesc mult, chiar m-ai ajutat, intr-un fel o sa ii spun nu mai pot tine in minehee hee ca o sa explodez laughing

8 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Ma bucur ca am reusit sa te ajut!
Succes!
si sa-mi spui ce-ai facut!
Te pup

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Iti plac doar fetele maari? Imi place de tine si gata.

| Dinamovistul101 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

La mine nu prea conteaza varsta dar cu siguranta e mult mai greu sa cuceresti o fata mai mare decat una mai mica happy

| Dinamovistul101 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Pt ca aia mica e mai naiva laughing cel putin asa cred.hee hee