| anonim_4396 a întrebat:

Desi nu sunt genu care ma indragostesc repede m-am indragostit de o fata am stat cu ea 1 an m-am despartit si pana acum am fost marcat de treba asta pentru ca am iubit-o foarte mult si nu ma mai pot indragosti de nici-o fata nu maia m chef de nimic si vreau sa intreb da ca e vreo fata din valcea p aici de treaba sau care e in cautare de prieten dar in primul rand de treaba cu care poti discuta ca tot omul

1 răspuns:
| RedGuy a răspuns:

Nu sunt fata, nu sunt din valcea dar potsa iti spun ceva. Nu merita pentru cineva sa uiti de tine.Mi s-a intamplat si mie, dar timpul vindeca tot desi a lasat niste urme acolo.Nu incerca sa uiti ca nu vei putea,cel mai bine, iesi cu prietenii, inscriete la un curs de ceva...socializeaza si totul va fi uitat,asa intalnesti persoane si asa poate "persoana", nu sunt genul care se implica prea mult in relatii dar acum ceva timp am iesit dintr-o relatie care din intamplare au fost si sentimente eu am terminat relatia si era doar din cauza mea, dupa un timp lung am intalnit alta care la fel din partea mea au fost sentimente si din nou din cauza mea am terminato...asa sunt eu "dau cu piciorul" ocaziilor bune.Dar nu merita, distreazate fa tot ce te face fericit pentru ca viata e scurta, prea scurta pentru : "nu ma mai pot indragosti de nici-o fata nu maia m chef de nimic ". Mult noroc.