| unu111cool a întrebat:

Dupa ce ma masturbez, si ejaculez dupa aproximativ 1min imi mai iese un lichid,foarte putin, si nu stiu ce inseamna asta.Ma ajutati va rog?

Răspuns Câştigător
| IMCA a răspuns:

E lichid post-ejaculator gen sa te anunte ca e 'finish' "laughing, cum e si lichidul pre-ejaculator ca e 'start', e ceva normal stai linistit. Funda? happy

3 răspunsuri:
| Mirke a răspuns:

Ce culoare si vascozitate are? poate e cancer

| alexandru112211 a răspuns:

Stai calma, nu e cancer happy Asa iese dupa un timp de la masturbare pentru ca nu ejaculezi tot happy Toti patesc la fel

| MadalinMarian a răspuns:

Este normal stai linistit. Nu iti iese tot odata.