| KeopsJr a întrebat:

Am o problema cand ma masturbez dureaza prea mult pana ejaculez, si cand o fac iese o cantitate prea mare de sperma si am nevoie mereu de un prosop, vreau sa stiu daca e o metoda sa ejaculez putin dar mai des.

4 răspunsuri:
| Quassaar a răspuns:

Dacă afli răspunsul îl împărtășești cu noi. Eu de 30 de ani încerc să găsesc rezolvarea și nimic..tot mult și dintr-o dată?

| KeopsJr explică (pentru Quassaar):

E simplu, ma excit foarte greu, si chiar daca o fac tot dureaza, ideea e cand am chef de masturbare vrea sa termin repede, poate sunt genele devina.

| NCristian a răspuns (pentru KeopsJr):

Nu înțeleg cât de greu te termini de ai ajuns să vrei s-o faci mai repede... Și când zici că te terMini brusc și mult îmi imaginez că dacă ar fi una în faţa ta, ai lipi-o de pereți, ar lua-o valu, s-ar duce la fund, cat de multă poate fi?

| NCristian a răspuns:

Unu la mână, e bine că te termini mai greu, vor fi fetele multumite. Doi, dacă spermezi mult nu e o problema, de ce ai vrea să spermezi puțin? Câtă de multă spermă poţi avea de te plângi?
Încearcă să nu mai deschizi brusc robinetul...