| Cataliinnn a întrebat:

E o fata pe care o plac si mereu cand ne intalnim vorbim bine ba chiar ea vorbeste mai mult doar ca pe mess daca nu o bag in seama nici ea nu face asta niciodata ce sa cred? Vreau sfaturi

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Nelamuritul a răspuns:

Daca nu te baga inseama inseamna ca poate ii frica, poate crede ca te deranjeaza sau poate pe mess nu stie ce sa-ti spuna.

| Curcanulroz3838 a răspuns:

S-ar parea ca fata respectiva e mai timida sa vorbeasca cu tine pe mess decat in realitate. Ai putea sa o intrebi pe mess ce face si sa vezi cum reactioneazawinking

| OLOLOSH a răspuns:

Hey ma recunosc si eu in asa tipuri de persoane! pe fete nu le vei puea intelege niciodata cit nu te-ai stradui. Faza ii in aceea ca fata ii fata si asteapta ca tu primul sai scriii si sai dai importanta*( cind nu o bagi in seama pe mess ea poate crede ca tu nu ai nevoie de ea atunci ca esti ocupate cu altele de aeea nu se baga )). Fa primul pas si vei vedea schimbari!