| Sarafan a întrebat:

Buna ziua! De ceva timp vorbesc cu o fata pe care o plac extrem de mult. Mereu cand ne intalnim incerc sa ii dau semne ca o plac si vorbim si prin mesaje aproape zilnic si cred ca si-a dat seama ca as vrea ceva mai mult cu ea decat o prietenie. Ea are momente in care vorbeste sec cu mine si momente in care vorbim foarte mult si pare interesata. Maine mergem la o petrecere la un apartament inchiriat si va fi si ea acolo si as vrea sa incerc sa fac ceva, cum sa o abordez? Cum sa o sarut cel mai bine? In ce,, scenariu’’ Avand in vedere ca va fi si bautura acolo ma gamdesc ca va fi cam foarte amerita si nu vreau sa profit de ea, daca e beata si ma dau pe langa ea poate accepta avansurile dar nu stiu cat de corect va fi din partea mea. Eu imi doresc din tot sufletul ceva cu ea.

2 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

E a treia intrebare pe care o pui, in prima erai fata, iar in a doua erai baiat. Acum ce esti? Nu de alta, dar are importanta in procesul de abordare a fetei respective.winking

| SharpEagle a răspuns (pentru wildthing):

Acuma e non binary.
rolling on the floor