| Corcodusa22 a întrebat:

Salut… e putin jenant dar vreau sa aflu. Am 22 de ani și de la 20 practic sexul și nu știu cum sa spun dar am stratul de piele (de la cap) puțin mai tare cred, nu se decaloteaza ușor cum văd la mulți băieți, trebuie să trag tare, iar în relațiile sexuale mă și doare puțin dacă partenera e prea uscată. Este normal așa? Sau trebuie să merg la doctor ceva? Și dacă da, ce o să îmi facă? ( îmi e rușine sa merg să le spun problema ). Mulțumesc pentru răspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu este normal, iar ceea ce ai tu se numeste FIMOZA si se rezolva la orice cabinet medical UROLOGIC.

| Corcodusa22 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc! O să merg la urolog să verific!

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Poate sa fie fimoza sau nu, nu pun diagnostic eu doar intuiesc
https://www.medicover.ro/......,749,n,295

| mihai69 a răspuns:

Ai o formă ușoară de fimoză. Cu răbdare, și cu o cremă emolientă, dacă "exersezi" zilnic decalotarea, trece.

| RazvanEu12 a răspuns:

Când te masturbezi te doare ceva? Sau când ejaculezi?