| anonim_4396 a întrebat:

eu m-am despartit astazi la scoala de prietenul meu voi credeti ca v-a mai vorbi cu mine? Vreau sa zic ca inca imi place de el si lui de mine dar o colega de-a mea il minti ca zisei eu ca il parasc lui maicasa ca o bate pe acea colega si atunci el ma facu nebuna voi credeti ca procedai corect?

Răspuns Câştigător
| sofia_8041 a răspuns:

Nu stiu daca am inteles prea bine dar din moment ce el te-a facut nebuna si a pr3ferat s ao creada pe fata aia in loc sa vina la tine si s ate intrebe cum stau cu adevrat lucrurile inseamna ca nu mai merita deloc sa te mai gandesti la el.deci ai procedat bine cand te-ai despartit de el. Daca te mai place o sa vina el la tine inapoi cand o sa constate ca a gresit si daca nu isi da seama cu atat mai putin merita atentia ta.

6 răspunsuri:
| TheSpecialOne a răspuns:

Eu cred ca esti molodovianca si mai cred ca nu inteleg nemika

| Gabitza00 a răspuns:

Multumesc.si pentru analfabeti invatati romana ba ca eu am scris corect

| opium a răspuns:

Daca tu ai scris corect eu sunt Justin Bieber! Nu stii sa scrii,sa vorbesti,sa te exprimi, nu esti analfabeta, mai grav de atat: esti de-a dreptul pr0asta si incoerenta!

| dya333 a răspuns:

Adica n-am inteles la ce te refereai ca ai procedat corect. Daca tia vorbit urat e normal sa te despartesti de el doar nu ai ramane cu un baiat care nu te respecta parerea mea.happy

| george5mh a răspuns:

In primul rand te rog nu mai folosi perfectul simplu cand vorbesti. In al doilea rand daca tu spui ca il placi si el te place ar trebui sa discutati si sa lamuriti totul. Nu e bine sa renunti la o relatie doar pentru asa ceva. Daca ai procedat bine sau nu atunci cand te-ai despartit de el nu cred. Orice baiat are scaparile lui asa cum si fetele au scaparile lor si diferite accese de furie. Nu e un motiv de ingrijorare. Eu spun sa iti recunosti tu vina chiar daca nu ai o vina si sa te impaci cu el.

| black1white a răspuns:

"va"se scrie legat in cazu' tau.nu v-a.nam inteles nika.chiar as vrea sa rasp.