| Andy40 a întrebat:

Salut happy
Eu sunt Andi si vreau sa va spun problema cu care ma confrunt de ceva vreme. Fac dragoste cu iubita mea si ea acuza o durere cand o penetrez nu o durere mare dar nu simte placere ea are 15 ani si facem dragoste de vreo 6 luni am avut cam 30 de contacte sexuale cu penetrare. In schinb dac o excit cu degetu o frec s-au altceva se excita rau si i place nu oi fi dezverginato bine care este raspunsul? Ultima data a spus ca am penetrat-o a simtit placere cateva secunde apoi a inceput durerea si na simtit nimic.Am incercat in toate felurile am relaxato s-au altceva dar ea tot acuza dureri am sarutat-o am si ea tot la fel e nedumerita nu are vreo infectie s-au ceva pentru ca nu are mirosuri. Cine imi spune cum sa rezolv problema si sa simta si ea placere funda!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul vostru exista ori o prea mare nepotrivire ca dimensiuni a "jucariilor" voastre, adica tu sa fii prea dotat in raport cu dimensiunea "pasaricii" iubitei, sau din cauza varstei ei inca prea fragede cat si poate a marimii ei fizice mai mici, probabil minione s-ar putea ca si marimea "pasaricii" ei fie improprie intretinerii de acte sexuale cu penetrare. In mod aproape sigur, fibrele musculare din constitutia muschilor vaginului nu s-au lungit suficient de mult si din acest motiv canalul vaginal deocamdata este inca mult prea stramt si apare durerea in momentul penetrarii deoarece penisul forteaza muschii sa se intinda peste limita ca si lungime si de elasticitate. Probabil ca aceste aspecte neplacute vor dispare in timp odata cu dezvoltarea ei fizica, cu inaintarea ei in varsta si dupa inca multe alte masturbari, petting-uri, preludii si din cand in cand si acte sexuale insa foarte linistite/temperate. Multa sanatate!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce ai vrea sa simta, mă, la 15 ani ai ei? Organul nu este dezvoltat suficient. Va jucati cu viata voastra.

| mihai69 a răspuns:

La 15 ani nu poate să simtă altceva. Să meargă urgent la ginecolog, altfel va simți la fel tot restul vieții!

| Emilian65 a răspuns:

La 15 ani, organele ei sexuale nu sunt dezvoltate pentru a face sex intens.

| Auarl a răspuns:

Doamne la 15 ani.Nu stiu ce sa spun

| Andy40 explică:

Ofi ilegal dar eu am 15 ani ce poate sa se intample? am o inregistrare cu ea cand imi spune ca vrea sa ne **** si aia e.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andy40):

Am zis legal

| Andy40 explică:

Am citit de mult codu penal

| Andy40 explică:

Si la ce ma baga la viol n-are cum ca pe inregistrare nu e nici un viol? La corupere nu i-am promis o viata de lux ba chiar ia mi-a spus ca isi doreste sex cu mine... Nu detin nici o functie n-am santajato e pur si simplu ca isi doreste si ea si ea are 16 ani aproape