| Adi09877 a întrebat:

Help. Aseara a fost banchetul de a8-a si a venit si sora unui coleg. Sora lui e pe a 11-a. Asa. Si m-am indragostit de ea. Gen. Sunt indragostit maxim de ea. Imi placea de pe clasa a 4-a dar acum e mai tare. Si am dansat toata noaptea cu ea. Avem tot in comun. Adica, ne plac aceleasi lucruri si la melodia aia cu toata viata mea am sa tin la tine, dansam unul cu altul si ne uitam unul la altul in timp ce cantam. I-am dat si un trandafir. E naspa ca ea are diabet ( nu ma deranjeaza deloc cat timp o iubesc asa tare). Ce ar trebui sa fac? Sa ii spun ca o plac? Apropo, i-am dat si un trandafir

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Propune-i sa iesiti la o plimbare in 2. Daca va accepta vei avea timpul necesar de a-i spune tot ce simti fata de ea si ce ai dori sa se petreaca in continuare. Succes!

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Vise frate laughing aia are 16 ani la varsta ei vrea carnita de 18 nu muguri de 14 ani

| Kaℓi a răspuns:

E prea mare pentru tine. Sau mai bine zis, tu esti prea mic pentru ea.

| WaterDrop a răspuns:

Are diabet? Pffffffff, naspa frate.Sa stii ca se ia asa ceva daca nu ai grija.

I`ai dat un trandafir? Iar naspa.

Manele? iar naspa.

Nu stiu ce sa zic, cu toate aceste lucruri combinate mai bine iti cauti una de varsta ta pentru ca pare o fata periculoasa.

| Adi09877 explică (pentru WaterDrop):

Tipa e ok. Nu e periculoasa. Si clar are minte de copil. Si comportament.

| LoveTheWayYouLie1 a răspuns:

Fii subtil! Altfel riști să fi dezamăgit. Încearcă să te apropii de ea mai întâi că prieten.