| anonim_4396 a întrebat:

Salut imi place foarte multde un baiat si nu stiu cum sa ii atrag atentia. puteti sa imi dati cateva sfatur. daca flirtez cu el oare o sa mearga. dati-mi niste sfaturi.

Răspuns Câştigător
| HuminiucEmilian a răspuns:

Deci madalina, poti vedea daca el te place printr-un mic test. implicate in mai multe lucruri apropiate de el si in caz caci se intampla ceva (un mic accident) prefate ca te-ai lovit la picior.si atunci daca este un baiat cu bun simt va veni si te va intreba, cum te simti? si continui sa joci un rol... dupa care te va intreba esti sigura ca poti sa mergi singura si ii vei spune da, voi incerca, si mai mergi asa incet, incet si atunci va veni si te va ajuta poate chiar te va duce pana acasawinking

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| maniac a răspuns:

Emilian, te uiti cam mult la telenovele laughing