| Marjuddjeje a întrebat:

Salut imi puteti spune care e diferenta intre sex oral si sex normal ofer funda va rog si Inca ceva sex anal nu stiu ce inseamna si doresc sa stiu va rog ofer funda

Răspuns Câştigător
| mihaicalau030512 a răspuns:

Sexul Oral e atunci cand Femeia suge penisul Bărbatului sau invers. Sexul normal e atunci cand Bărbatul introduce penisul in Vaginul femeii. si Sexul Anal e la fel ca ala normal doar ca in fund

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Sexul oral implica gura si organul genital.
Sexul normal implica ambele organe genitale.
Sexul anal implica organul genital si anusul.

Mare filosofie. E aiurea daca la 20 si ceva de ani nu stiai diferenta.

| FindMyName a răspuns:

Sexul oral este când îți suge penisul, sexul normal, mai exact cel vaginal, adică ii penetrezi vaginul (bagi penisul în vagin), si anal.ce îi bagi penisul in fund.