| Alleksandra a întrebat:

Deci

Imi puteti spune ce inseamna
-Sex oral
-Sex anal
-Sex normal
-Masturbare

happy. Funda :d

Răspuns Câştigător
| yonutz_1730 a răspuns:

Sexul oral este acel tip de sex în care organele sexuale sunt excitate cu gura. Felaţia este atunci când organul genital bărbătesc (penisul) este introdus în gura partenerului/partenerei.

Contactul sexual anal este acel tip de contact sexual în care organul genital bărbătesc (penisul) penetrează anusul.

Sexul normal este cand partenerul isi "freaca" penisu de vaginul femei

Masturbarea reprezintă acţiunea de autostimulare, excitare manuală a organelor sexuale, de către barbaţi sau femei. Actul mai este impropriu denumit onanie sau onanism.

11 răspunsuri:
| carnat a răspuns:

Sex oral - iei penisul in gura sau lingi clitorisul
sex anal - introduci penisul in anus
sex normal - introduci penisul in vagin
masturbare - cand te autosatisfaci, freci singura clitorisul sau ma rog, voi fetele stiti mai bine cum tongue
dar cati ani ai?

| Yamatooo a răspuns:

Sex oral=eu baga ala la aia in gura
sex anal=acelasi lucru ca la oral
sex normal=ca si pe www.redtube.com
masturbare=sex violent adica cu palmi peste fese (buci) ile baga tare in ''pasarica'' =)) la aia etc, etc funta plz

| CosminME a răspuns:

Sex oral - cand penisul intra in gura sau cand dai limbi in p****
sex anal-cand p*** intra in anus
sex normal-penetrarea pi***cu penisul
masturbare -cand te satisfaci singur/a

| LoOran_1745 a răspuns:

Este o gluma, nu?!

| Blue25 a răspuns:

Ala oral-cand iti baga **** pe gat
ala anal-cand iti baga **** in cur
ala normal-cred ca cand tio baga in p****
si masturbarea-cand faci sex...cu. asta nu stiu cum sa explic

| Gogutzu a răspuns:

Lol... ce copiilaughing)

| DarkBlood32 a răspuns:

Scuze ca voi vorbi mai urat dar nu ma abtin
Sex oral-Partenerul linge p***a partenerei iar partenera suge cucu` partenerului laughing
sex anal- sex in fund
sex normal-sex in v*gin
masturbare-autosatisfacere a organelor genitale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebarelaughing ...cati ani ai? Sunt surprinsa, deoarece chestiile astea ...sunt cunoscute de copii de la 8 ani in susbig grinlaughing)! Sper ca raspunsurile de mai jos ti-au fost de ajutor:*! Sa stii ca poti sa te informezi si dp internet:*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- sexul oral - e cand vorbesti despre sex prin telefon
-sexul anal - e un fel de clisma
-sexul normal - e practicat numai de fraieri
-masturbarea - telul tau in viata

| runy a răspuns:

Sexu oral se face cu gura, adica ii iei organu in gura si il satisfaci laughing)
Sexu anal e in anus (cur)
Si sexu normal iti dai u seama nu e nici una nici alta e la locul luiwinking

| runy a răspuns:

Si masturbarea e cand te satisfaci singur happy