| ana maria a întrebat:

Salut, imi puteti spune va rog niste filme interesante care v-au placut taaaare, sunt singura acasa si ma plictisesc, dau funda pentru cel mai bun film, mersi va puuup

Răspuns Câştigător
| St3fU a răspuns:

Tacerea mielilor si Shawshank Redemption sunt niste filme pe care trebuie sa le vada orice cinefillaughing si mai e The Prestige (daca nu l'ai vazut inca) Parfume:The story of a murder...aaa si film genial e The curious case of Benjamin Button sau Meet Joe Black ambele cu Brad Pitt.niste filme de oscar oricum love struck vizionare placutawinking