| Krinella a întrebat:

Salut.imi ziceti si mie ceva niste versuri dureroase de dragoste pentru el?

4 răspunsuri:
| Zady a răspuns:

Asta e depasita.crede-ma ca cel mai dureros este indiferenta,fi indiferenta,nepasatoare,rece, distanta, arata-i ca nu iti mai pasa de el si se va oftica rau

| DeeaBlondiii a răspuns:

Hai pa!
Du-te la eawinking
Asa esti tu mai prost
Si-ai gresit alegereawinking

| BeHappyForMe a răspuns:

Daca te iubeste merge cu diferenta sau sa-l faci gelos te faci ca ti ai gasit altul mai bun ca el si vezi cu reactioneaza daca nu face nimic inseamna ca trebuie sa l uiti ca numai tine la tine.

| Krinella explică:

Crezi ca daca voi fi mai indiferenta va face el primul pas?