| Rule a întrebat:

in scurt timp o sa ne intalnim,eu si prietena mea ( ea a fost peste hotare pe tot parcursul verii), vreau sa aud de la voi niste idei, cu ce cadou placut,sa o intilnesc cind va sosi- P.S nu iubeste florile big grin iubeste ciocolatele,si urshii de plusi,dar ii place, cadouri simple, ceva simplu. Multumesc! Funda tongue!

3 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Daca ai zis ca-i place ciocolata cumpara-i bomboane sau ciocolata de care-i place.
Zici ca-i plac ursuletii cumpara-i unu.
poti sa cumperi o bratara draguta cu mesaj, lantisor cu un pandantiv, parfum, haine, ceas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cina romantica care sa conste in ceva usor si un desert cu ciocolata......si o poti conduce la tine acasa spre seara sa va petreceti seara acolo

| Anomisusususususus a răspuns:

Un ursulet mai mare decat ea sau cat ea + o cutie de ciocolata