| Rule a întrebat:

in scurt timp o sa ne intalnim,eu si prietena mea ( ea a fost peste hotare pe tot parcursul verii), vreau sa aud de la voi niste idei, cu ce cadou placut,sa o intilnesc cind va sosi- P.S nu iubeste florile big grin iubeste ciocolatele,si urshii de plusi,dar ii place, cadouri simple, ceva simplu. Multumesc! Funda tongue!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O cutie mare de ciocolata si un animal de plus sau o bratara, o brosa, cercei

| Bondarel99 a răspuns:

Ce ar putea fi mai frumos pentru o fata decat sa-l vada pe iubitul ei asteptand-o cu un urs de plus si un buchet de trandafiri in brate? De unde stii ca nu ii place? Sunt sigura ca i se va inmuia inima...

| Neena a răspuns:

Un cadou dragut facut de tine ar fi cel mai perfect. Ca exemplu o bratara impletita pe care sa scrie un cuvint care ii aminteste de tine. Iti garantez ca o sa-i placa deoarece e simplu si in plus dupa cite stiu baietii nu prea iubesc sa se ocupe cu asa ceva si auzind ca tu te-ai jertvit si chinui pentru ca sa ii faci asa un cadou dragut.De fiecare data cind o sa o vada o sa zimbeasca amintindui de tine.

| Loredana122 a răspuns:

Eu zic sa ii scrii o felicitare, in care spui ca ti-a fost dor de ea etc, iti spun eu ca asta o s-o impresioneze mai mult decat alte cadouri, dar poti sa-i mai oferi ceva in plus (dac vrei ) happy.