| anonim_4396 a întrebat:

Salut.

In urma cu cateva luni am cunoscut o fata. Totul parea asa frumos, ne completam la propriu cuvintele unul celuilalt. Simteam o chimie, cel putin la nivel psihic extraordinara.
Nu imi venea sa cred cat de bine reuseam sa conectez cu ea. A fost o perioada foarte frumoasa.
Apoi, brusc s-a racit. Nu ma mai cauta, nimic. Daca o caut eu e ok, dar ea deloc. Mentionez ca inainte ma cauta foarte des, iar acum trec zile in sir si vorbim doar daca ii daca insist eu.
Stiu ca poate ar trebui sa o intreb pe ea de ce s-a racit asa brusc, dar nu prea imi vine, mai ales cand face pe ocupata si indiferenta.
Voi care credeti ca ar fi problema?
Sa mai insist cu ea sau sa o las definitiv in pace? Tin la ea, dar cu forta nu poti sa faci nimic...

Mersi anticipat happy

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Vorbeste cu ea despre asta, noi nu putem sa dam un verdict exact, asta daca... crezi tu ca era o relatie si v-ati impartasit sentimentele.

Daca nu, si doar vorbeati dar nu a zis nimeni cum ca va placeti reciproc, atunci las-o asa. Vezi-ti tu de viata si nu iti mai bate capul asa mult.

Imi pare rau pentru asteptarile avute de la ea, dar poate este mai bine asa pentru tine. Bafta! ^^

| Werrich a răspuns:

Salut, ar putea fi vorba ca a cunoscut pe altcineva si nu-i mai trezesti interesul de odinioara.

| alexalx1234 a răspuns:

Are pe altul si te inseala cu el. E cam curva