| Andrei173837 a întrebat:

Salut.
Intrebare pentru fete:
Dacă sunt mai scund, gen in jur de 1.73 si am mușchi mari, oare mai sunt atrăgător? Ca na, daca esti scund și mai esti si slab înțelegeți voi...imaginati-va un barbat de 1.73 care are multa masa musculara, mai sunt atrăgător?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Clar te ajută să-ți îmbunătățești aspectu un fizic armonios. Nu înțeleg filosofările de mai jos, frate omu a întrebat o chestie, de ce îi răspundeți cu totu altceva?

5 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Avand in vedere inaltimea medie din Romania la 1.73 o sa-ti gasesti usor tipe care nu-s mai mari ca tine.

Cat despre fizic, aia atrage pe toata lumea, nu trebuie sa fii foarte musculos dar na, sa para ca ai ridicat ceva in ultima vreme.

| Emilian65 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenul meu are aceeasi inaltime, si fara masa musculara si prostii, si ma atrage foarte mult.
Nu conteaza muschii.

| Bozgi200 a răspuns:

Pe fete le interesează puțin aspectul, poți să fi tu Hulk daca ești un nesimțit și nu ai habar cum să vorbești cu ea.

| readytofly a răspuns:

Ce atrage pe fete este increderea. Daca tu esti musculos dar pari fraier, nu atragi. Daca esti mediu/slab dar emani incredere, atragi. Inaltimea nu conteaza, sunt atatia oameni de inaltimea ta sau mai mici care atrag mai mult decat cei mai inalti ca tine.