| GabiIancu2001 a întrebat:

Oasele mici sau scurte pot avea o influență mare din punct de vedere vizibil atunci când vine vorba de masa musculara? Poți să pui mușchi vizibili și masivi chiar daca ai oasele mai mici și ești scund de fel?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dacã esti mai scund si oase mai scurte ti se vad mai accentuati muschii, imagineazati un patrat vs un dreptungi puse in picioare, patratul o sa arate mai buff doar dintr-o simpla iluzie.
Am vazut tipi de 166-168 care aratã foarte masivi chiar daca mai sunt altii cu aceeasi masa muscularã la 180cm, la mine am observat ca picioarele, Latimea umerilor si spatele imi sunt accentuate, daca as fi fost mai inalt nu ar fi fost la fel.

| Mrejeru_Alex_1994 a răspuns:

Da dar nu vei arata tot asa bine ca cei facuti pentru asta