| xxxname a întrebat:

Intrebarea mea este: Cum sa ma comport cu o fata cu care ma intilnesc cu ea? Mai pe scurt ce intrebari sa-i pun, sau despre ce sa vorbesc cu ea?

Răspuns Câştigător
| AlerimxD a răspuns:

O poţi întreba despre liceu/şcoală, profesori, colegi, prieteni, familie, hobby-uri, cel mai amuzant/stupid/ciudat lucru pe care l-a făcut! Doar să te laşi purtat de val... te vei descurca!
Xoxo.

3 răspunsuri:
| xxxname explică:

Am sa incerc...Si multumesc...

| gill8513 a răspuns:

Incearca sa discuti despre ce ii place ei chiar daca tie nu iti place(doar sa nu vada ea ca nu iti place)sau incearca sa gasesti ceva ce aveti in comun. daca nu gasesti nimic in comun, mai bine o lasi in pace

| CyPy_3118 a răspuns:

Fao sa rada. Fetelor le place asta in totdeauna, depinde si de fata daca are umorwinking