| xxxname a întrebat:

Intrebarea mea este: Cum sa ma comport cu o fata cu care ma intilnesc cu ea? Mai pe scurt ce intrebari sa-i pun, sau despre ce sa vorbesc cu ea, in timp ce stau tot cu ea?

3 răspunsuri:
| jeleuxd a răspuns:

Be natural. Cel mai bine. O sa-mi dai dreptate peste ceva timp daca o sa fi asa pentru ca n-o sa stai cu teama sa vorbesti/sa spui/ sa minti chiar lucruri ca sa-i placa ei. Bafta

| soare a răspuns:

Pai cred car trebui sa afli mai intai ce lucruri ii plac. si de acolo pozty dez o conversatzye

| xxxname explică:

Dar cum sa aflu cei place ei? Ca nu am vorbit tare mult cu ea.Eu deja i-am propus ca sa ma intilnesc cu ea.Si in acel timp m-am descurcat.Astept raspuns.Ms...