| AlexRobertin13 a întrebat:

La scoala mea se organizeaza un concurs de talente. M am gandit sa fac un numar de stand up comedy. Am nevoie de ceva glume care pot sa le spun in fata unui profesor, dar la care sa rada colegii mei, dau funda.(Imi cer scuze pentru categorie, nu stiam ce sa pun si stiu ca aici vine mai multa lume......si poate apar la zappy...)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe asa:

De ce au femeile picioare?

Ca sa nu lase urme, ca melcii!

| NAT0 a răspuns:

Nu te pot ajuta dar trebuie să fii original. Nu „fura" glumele de la alți artiști mai ales de la cei populari adică ăia care s-au dus la iumor, majoritatea ne-am uitat la emisiunea asta și îți zic sincer o să te facă să pari un expirat. Trebuie să ai propriile glume create doar de tine.

| mbncf a răspuns:

Poți să te uiți la emisiunea iUmor și să te inspiri de acolo.

https://www.youtube.com/user/iComedyOficial

| AlexRobertin13 explică (pentru mbncf):

Ms la iumor gasesti glume ce poti sa i le zici unui profesor...