| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Salut la toata lumea! Am gasit un ginecolog foarte bun. Puteti sa intrebati orice, dar fara misto! tongue Am gasit-o pe net, e de treaba, am intrebat pentru o prietena daca are sanse sa fie insarcinata. ID ei cine are nevoie : ginecolog.mariana tongue Scz pentru`u intrebare laughing tongue Vream doar s va ajut!`

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Oricine poate avea cunoştinţe în acest domeniu; într-adevăr, nu aprofundate, însă poate avea. E mai bine să te informezi tu singur despre riscurile începerii vieţii sexuale de la vârste fragede, contracepţie, BTS, ş.a.m.d., decât să apelezi la o persoană cunoscută pe messenger, de fiecare dată când ai nevoie.
În orice caz, frumos din partea ta; poate unora le va fi de folos.
O zi frumoasă!

| candora a răspuns:

Ce bun esti tongue

| Ingerash a răspuns:

Bine