| Alin_8783 a întrebat:

Buna ziua am si eu o intrebare, am facut-o cu pritena mea care erea virgina (nu ma intrebati unde am gasit-o nici eu nu stiu)si cred ca am ejaculat in ea sunt sanse sa ramana GRAVIDA?

Răspuns Câştigător
| tuska a răspuns:

[ai cam da. Daca nu au trecut multe ore ar putea sa -si ia pastila de a doua zi!

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca da. Virginele au un risc chiar mai mare, fiindca la ele ovulatia se poate produce spontan, datorita stresului deflorarii.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Da sunt sanse sa ramana gravida. du-te la farmacie si ia pastila de a doua zi.

| alinuta113 a răspuns:

E si normal ca da! Fa ceva! nu lasa lucruril sa ramina vb cu ea si vezi ce o sa spuna ea!

| Abcfunny a răspuns:

Cica nu sti un ai gasit`o virgina laughing,, unde poti gasi o fata virgina laughing? trebuie sa fi prea prost sa nu`ti dai seama laughing + analfabet + iresponsabil

oh go on,, cica acum numa e ca a luat pastilele

Caterink cumva?laughing)

| tuska a răspuns:

Ai stai putin, a luat o si nu mai este, ce vrei sa spui? Pastila se ia la un anumit interval de timp de la un contac neprotejat! Eu am incercat-o, si n-am rams. Cred ca -i destul de eficienta! Numai bine!

| octavianpas a răspuns:

Da.

| voice a răspuns:

Da sunt sase sa ramana gravida, insa de ce spui 'nu ma intrebati unde am gasit-o nici eu nu stiu?'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista sanse big grin

| Alin_8783 explică:

Ms de ajutor big grin a luat pastila aia de ziceai u @tuska si cica numai estebig grin

| Alin_8783 explică:

Nu stiu unde am gasit-o virgina la asta se refera