| wrzzer123 a întrebat:

Salut lume, din a cata intalnire poti sa spui in fata ca o placi sau daca vrea sa fie prietena ta? Care varianta?

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Din prima fratelor viata e scurta si se scurge timpul rapid nu ne putem pierde timpul e acum ori niiciodatat

| Willis a răspuns:

Poți și din prima, poți și din a2a. Și poți să o și lungești. Important este să fiți pe aceeași lungime de undă, amândoi. Apoi totul vine de la sine.

| George377 a răspuns:

Dacă nu i-ai spus până acum spune-i la următoarea până nu ai spune altul inainte