| bby a întrebat:

Luni m-am întâlnit cu un băiat, a vrut să mă pupe pe obraz dar nu ştiu cum s-a nimerit să mă pupe pe gură!
Când am ajuns acasa mi-a trimis mesaj şi am vorbit. Marţi la fel mi-a trimis mesaj şi am vorbit.
Eu cu el m-am mai întâlnit anul trecut şi atunci chiar aveam câteva sentimente pentru el, dar s-a rupt legătura pentru că eu voiam să am o relaţie cu el iar el nu dădea nici un semn că ar vrea să aibă ceva cu mine, la fel o face şi acum. L-am întrebat de ce vorbeşte cu mine şi mi-a zis că nu are ce să îmi spună.
Ieri şi astăzi nu mi-a mai trimis mesaje. Acum nu ştiu dacă ar trebui să îl caut eu sau nu. Şi aş vrea să mă ajutaţi cu un sfat.
Ţin să menţionez că acum mi-a trezit din nou acele sentimente.

Dau fundă! Mulţumesc kiss

Răspuns Câştigător
| がさいゆの a răspuns:

Buna.Faptul ca a inceput sa vorbeasca mult cu tine inseamna ca incerca sa te faca sa uite de gestul sau penibil de a te saruta din greseala.probabil ca a crezut ca faptul ca l-ai intrebat de ce iti trimite in continuu mesaje si cvorbeste cu tine te cam sacaie si s-a potolit.Tot ce poti face tu acum este sa ii spui ce simti cu adevarat pentru el.Bafta!

5 răspunsuri:
| Hevnoraak a răspuns:

Există șansa ca sărutul să fie mai mult decât un simplu accident.
Dacă tu îl placi ce te oprește să-i spui că ți la el?

| OhGodWhy a răspuns:

Daca-l placi da
Daca nu ii trimiti nimic nu va stii nici el ce sa faca

| OchiiDinUmbra a răspuns:

Comporta-te de parca nimic nu sa intamplat.chiar ignora-l.el daca vrea sa fie cu tine o sa fie mirat dc nu ai nicio reactie la sarutul lui si o sa te mai bage in seama, iar daca nu vrea o rel, atunci nu o sa-ti spuna nimichappy.tu i-ai dat semne cal placi, acum e randul lui

| Kattalina a răspuns:

Hey. Eu cred ca trebuie sa mergi pe propriile sentimente. CE folos daca nu il placi sa il cauti. Daca ai ceva cit de mic si esti sugura ca pe parcusul timpului acel sentiment se va transforma in ceva mai puternic merita sa il cauti. Apropo el daca o perioada s-a rupt apoi a revenit poate as ava face si in timpul urmator. Gindestete. Si ia dupa sentiment

Sper ca te-am ajutat :*

| bby explică (pentru Kattalina):

Mulţumesc! Eu am impresia că el crede că sunt moartă după el, ce e drept da îl simpatizez şi îmi este drag. Nu aş vrea să îi spun că aş vrea ceva cu el şi apoi iar să nu mai păstrăm legătura.