| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ma numesc Alex si am 17 ani. Acum 2 zile am facut sex cu prietena mea si mi-au aprarut pe capul penisului niste bubite rosii si foarte dese dar numai in partea dreapta deocamdata dar par sa se extinda, mai sunt cateva si pe pielea interioara ce acopera penisul. Uneori imi provoaca mancarimi, in rest nu ma ustura, nu ma dor. Ce sfaturi imi dati sau ce sunt mai exact? Mie imi pare o iritatie. Multumesc

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca nu ai folosit prezervativ, ai luat o boala, posibil candida. Trebuie sa te vada urgent un medic specialist in boli dermato-venerice. daca ai folosit prezervativ, poate fi o alergie la acesta si trebuie sa te vada cat mai repede un dermatolog. Ai mai pus intrebarea acum doua zile. Nu inteleg de ce amani consultul. Boala se agraveaza pe zi ce trece si va fi tot mai greu de tratat si vindecat. Trebuia sa te fi dus a doua zi la medic, nu s-o lungesti atata.

| catthshshshs a răspuns:

Consulta dermatologul. Pana atunci mergi la farmacie si cumpara Nidoflor. Costa 7-8 lei. Sanatate multa!

| noName_8681 a răspuns:

Mai bine du-te la ginecolog, el stie cel mai bine. poate fi o iritatie... sau poate nu.

| J0hn a răspuns:

Ia Ketoconazol 10 pastile. in fiecare zi cate una. si du-te la un DERMATOLOR

@ gabielena mai invata si tu diferenta GINECOLOG -> Femei!

| →s ♥ ą← a răspuns:

Gabriela ginecolog`u e pentru femei!

| dirtyshane1994 a răspuns:

Hey, lume ginecologul e pentru femei! Mi se pare si mie ca e o iritatie dar pentru a fi mai sigur consultate cu un venerolog ( doctor pentru barbati ) BAFTA!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai bagat-o in ea? daca da popate ca ea avea vreo boala. daca ai bagat-o

| deiutaza45 a răspuns:

Du-te la dermatolog

| gabielena a răspuns:

Du'te la ginecolog:-P