| IonIonut12345677 a întrebat:

De ceva timp am observat ca am pe pielea care acopera capul penisului niste formatiuni albe un fel de bubite. Tin sa spun ca bubitele se afla pe partea interioara a pielii (bubitele ating mucoasa). Ma spal si de 2-3 ori pe zi fara niciun rezultat, ma poate ajuta cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Nătărău a răspuns:

Dacă sînt aranjate uniform (să zic așa) sînt normale.

| IonIonut12345677 explică (pentru Nătărău):

Nu chiar adica unele dintre ele sunt raspandire iar altele sunt adunate si formeaza un fel de dreptunghi ca un fel de retea si bubitele alea dor putin la atingere

| mngzx a răspuns:

Unguent travogen

| IonIonut12345677 explică (pentru mngzx):

O sa incerc mersi

| IonIonut12345677 explică (pentru mngzx):

Imi trebuie prescriptie medicala ca sa il cumpar?

| Calinusz a răspuns:

Dacă ai avut ceva relații sexuale recent fără protecție este normal.Du te la un doctor special si iti va da o crema speciala