| AndreiAlexy a întrebat:

Ma numesc Andrei si am 17 ani.De la o vreme am inceput sa ma simt singur nu mai ma simt bine in prezenta amiciilor,am nevoie de o prietena, ultima mea prietena a fost la 16 ani deci de atunci nu a mai fost nimeni in viata mea.Daca ati putea sa mi oferiti un site ceva unde as putea comunica cu o fata ceva? Ca am vazut ca asa e mai nouhappy.Multumesc.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Intra pe un site de socializare gen omegle, apropo chat, lipiciosi, sunt multe in fine poti cauta fete si pe fb, bagi un nume si orasul tau si dai add apoi un buna e ok, faza cu sa agati fete real e o aiureala opreste tu fete pe strada nici una nu te va baga in seama, da e usor sa vorbesti nu?

| Emilian65 a răspuns:

De ce vrei fata dupa un site, la tine in oras/sat nu sunt fete?

| Interfectorem a răspuns:

Nu mai bine ieși pe afară și îți faci noi prieteni? Intrând în diverse anturaje vei găsi cu siguranță și fete singure, cu care ai să te împrietenești cel mai probabil... iar dacă știi ce să faci, vei trece la următorul nivel!