| cypryx17 a întrebat:

Salut ma puteti ajuta cu niste sfaturi sad? Am vazut o fata pe care nu o cunosc si mi-a placut mult si nu stiu cum sa fac sai atrag atentia si sa fie prietena mea va rog ajutati-ma happy si apropo am 17 ani si e prima data cind incerc asa ceva!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Gaseste pe cineva care o cunoaste,afla-i ID-ul de mess si fa cunostinta cu ea!
Pe mess e mai usor, nu te pierde imediat si nu fii timid!
Daca-ti place, trebuie sa poti!

1 răspuns:
| Byencutsza a răspuns:

Pai fa rost de nr ei de telefon de id ei si incearca sa te bagi in vba cu ea apoi arata-i incet incet ce simti pentru ea si ca vrei sa fii cu ea iar daca si ea vrea o sa vina de la sine totul