| Radu_Georgiana_2000 a întrebat:

cunosc doua fete pe care nu le-am vazut niciodata si incerc sa stiu cat mai multe despre ele! Ma puteti ajuta cu mai multe intrebari, vreau sa le cunosc cat mai bine! Duminica viitoare o sa le cunosc si nu stiu cum o sa fie! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, daca vrei sa le cunosti caracterul lor, mai intai le intrebi ce fel de animale le plac. Cine iubeste animalele, este om cu suflet bun! Cine nu, este un om cu suflet rau. Si asa iti poti da seama ce fel de fete sunt. Urmareste si tu ce stil de gandire au.

| Radu_Georgiana_2000 explică (pentru Daalalifnuunalif):

Multumec!

| Radu_Georgiana_2000 explică (pentru Radu_Georgiana_2000):

Multumesc, scuze m-am grabit si nu mi-em dat seama!

| Daalalifnuunalif a răspuns (pentru Radu_Georgiana_2000):

Cu multa placere! Ai frija ce fel de prietene iti faci!

| Daalalifnuunalif a răspuns (pentru Radu_Georgiana_2000):

Nu face nimica, te ajut cu draga inima.

| Radu_Georgiana_2000 explică (pentru Daalalifnuunalif):

Cu siguranta sunt doua fete super de treaba, pe una dintre ele o cheama chiar Georgiana! Coincidenta dar pot sa o consider perietena mea, la fel si pe Alle.

| Daalalifnuunalif a răspuns (pentru Radu_Georgiana_2000):

Ai grija, si eu am avut fete de treaba la inceput, si dupa aceea, caracterul lor a lasat de dorit din pacate. Ei, nu toate fetele sunt la fel de acuma. Dar, orice prietenie sa strica candva. Ai grija, oricat de bune prietene ti-ar fi, nu divulga toate secretele tale asunse! Sa nu suferi tu mai tarziu.

| Radu_Georgiana_2000 explică (pentru Daalalifnuunalif):

Multumesc mult pentru sfaturi! :*

| Daalalifnuunalif a răspuns (pentru Radu_Georgiana_2000):

Cu multa placere draga mea, sa stii ca te-a sfatuit o doamna cu experienta de viata, ce acum am 38 de ani! Ai grija de tine scumpa mea!

| Radu_Georgiana_2000 explică (pentru Daalalifnuunalif):

Multi inainte! O sa am, va promit! :* Va pup!

| Daalalifnuunalif a răspuns (pentru Radu_Georgiana_2000):

Multumesc mult pentru urare, asemenea si tie! Si eu te pup dulce de tot! kiss

12 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

1) Stiti sa gatiti?
2) Stiti sa spalati?
3) Stiti sa comunicati si altfel decat prin metoda sugestiei (eventual prin fraze clare si concise)?

Daca raspunsul la macar 2 din cele trei intrebari este DA atunci merita sa mergi si mai departe. Daca nu, n-are rost sa-ti pierzi vremea de pomana (mai bine iesi in parc ca e frumos afara)

| Radu_Georgiana_2000 explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Multumesc. As fii vrut sa merg in parc, dar eram la scoala!