| Overom a întrebat:

Salut, Mai multe zile in sir am vorbit cu o fata la telefon si mesaje pe net imi zicea avea zile cand imi zicea ca se gandeste doar la mine si tot asa, fac o afirmatie ea se despartise de iubitul ei pentru ca aflase ca el are un copil dintr-o relatie anterioara si plus ca pe ea o folosea pentru mai multe chestii in fine, mie chiar imi place de ea dar am sunat-o nu a raspuns i-am dat msg nu a raspuns, si nici pe net nu mai intra, nu stiu ce sa cred nu vrea sa mai vorbeasca cu mine?

5 răspunsuri:
| Opincaru_Alexandra_1997 a răspuns:

Nu prea cred. poate a fost ocupata..laso o vreme singura..cine stie..probleme in familie..etc..se pot intampla multe.dar totusi nu te da batut..mai insista

| Deeasweetgirl a răspuns:

Tot ce e posibil. Ori s-a impacat cu fostul, ori s-a izolat de lume pentru o vreme, ori crede ca a fost o greseala sa vorbeasca cu tine.

| Overom explică (pentru Deeasweetgirl):

Nu a fost o greseala in a vorbi cu mine stiu ca ea ma place inca din liceu apoi ne-am gasit intamplator si asa sa aprins ceva intre noi, iar cu fostul nu se mai impaca plus ca nu am sufocat-o am vorbit cu ea destul de lejer despre multe chestii nu doar relatie iubire si etc... apoi deodata nu mai da nici un semn