| anonim_4396 a întrebat:

Majoritatea baietilor cu care am fost au vrut doar sex.De unde imi dau seama daca baiatul vrea o relatie sau doar o noapte cu mine? comportament.conversatie.sau din ce? va rog ajutati-ma cu niste sfaturi

5 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Hmm...cum ti-ai dat tu seama ca ei vor doar sex?
Daca ai realizat asta, atunci e bine. Ii recunosti, deci incearca sa-i eviti.

Ca sa descoperi opusul acestora, e destul de greu.
Un barbat care nu vrea doar sex de la tine, va incerca din rasputeri sa te cucereasca si va apela la mijloace placute, nu la : " ce sani frumosi ai! ".

Va incerca in primul rand sa-ti fie prieten si sa-ti fie alaturi.
Nu va discuta cu tine despre sex, deschizand el subiect, ci va veni de la sine, la un mom dat ( nu f repede ).
Se va uita in ochii tai, nu in decolteul tau.
Te va prinde de mana, nu de fund. Te va prezenta familiei, nu grupului de curvalai...
Va dori sa stea cu tine si ziua, nu doar noaptea... ziua fiind prea ocupat.
E f usor sa-ti dai seama ce vrea o persoana de la tine. Cu cateva gesturi si 2-3 cuvinte, aflii tot.

| Narfundo a răspuns:

Esti tanara? Esti sigura ca vrei o relatie prea serioasa? Fa ce vrei cu viata ta.

| alone a răspuns:

Sa sti ca si eu patesc la fel! era o perioada in care ma consideram vinovata ft faptul ca dateam doar peste obsedati! mai toti st asea, toti st interesati d sex! se dau d gol mai devreme sau mai tz vb mt despre sex!

| Creolina a răspuns:

Sfatul meu este urmatorul:daca baiatul iti zice ca esti sexy cand te intalnesti cu el si face gesturi "intime" atunci sigur vrea doar o aventura, dar daca iti zice ca esti frumoasa si te tine de mana, de gat...etc atunci vrea o relatie serioasa...ma bucur ca te-am fost de ajutor

Răspuns utilizator avertizat