| Biancabiibiii a întrebat:

Am nevoie de parerea baietilor in special. De ce credeti ca un barbat care spune ca nu vrea sa se implice intr-o relatie serioasa si vrea doar sex, nu trece la actul in sine? Am vrut sa testez un baiat cu care am avut de a face sa ma conving daca e chiar asta pentru ca din anumite semnale imi dau seama ca nu ii sunt indiferenta si simte ceva pentru mine dar totusi daca vrea doar sex cum pretinde invoca pretexte mereu si nici macar nu propune el.Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| RagnarokR a răspuns:

E de fapt un fricos fara experienta tipul asta. Deci minte, nu vrea doar sex, pentru ca probabil nici nu stie sa faca asa ceva.

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cred ca de fapt nici el nu stie ce vrea. Baiatul pe care il descrii tu aici mi se pare un aiurit care vrea sa se dea smecher.

| PeFuga a răspuns:

Poate ce ti-a zis tie e doar o scuza si de fapt nu te vrea nici pentru relatie, nici pentru sex.

| Bogdanbogdan1994 a răspuns:

Poate vrea sex, dar nu cu tine happy