| imiefrica a întrebat:

Salut.nu stiu din ce cauza sau ce s-a intamplat dar de la un timp ma durea coiul stang iar pe urma putin penisul..am zis ba e cv normal. vreau sa mentionez ca am 14 ani si sunt virgin dar ma masturbez cat de cat rar. asa trecem peste asta ma durea asa putin. apoi penisul mei a scazut in marime cu 2-3 cm si s-a subtiat si e mai moale nu se mai scoala cu o facea inainte si imi e frica sa nu raman impotent..se poate la 14 ani
vreau sa mai mentionez ca la capul penisului gen jos este ata iar in spatele atei gen pe partea cea lalta a capului am o pielita si am o gaura in ea. URGENT VA ROG AJUTATI MA SUNT DISPERAT.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Medicul urolog este cel care in urma unei simple consultatii vizuale, iti poate oferi un raspuns avizat, profesional dar mai ales corect. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Consulta un medic urolog, el este in masura sa-ti dea sfaturi in legatura cu problema pe care o ai tu.