| JohnCena02 a întrebat:

Care este himenul la baieti? Ata penisului ori e acea ata ori am fimoza deci in stare erecta sta decalotata toata in afara de o ata care vine aproape din capul penisului pana in piele si ni se decaloteaza toata numai acolo in fata testiculelor (spatele penisului) unde e ata aia care e destul de subtire. Mentionez ca ma masturbez si sunt virgin

Răspuns Câştigător
| Tosanuu a răspuns:

Pai nu sunt as la anatomie dar stiu sigur ca himenul se refera la partea a vaginului feminin, cand respectiva ea e virgina "detine" acel himen, iar cand face sex himenul. vaginul patruns de penis rupe acel himen si asa exista "formarea" dezvirginitati feminine. Capul penisului (varful mai exact unde se afla tubul prin care ejaculezi) tocmai sub el o sa observi o membrana (ata pe scurt) Cand vei face sex ori ti se va dilata dupa cateva partide ori va ramane in stadiul in care e, depinde de fizicul si mai exact organismul prin care suntem conceputi. la uni se "rupe" la altii nu.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Himenul la băieți este la câțiva centimetri în interiorul vaginului lor.
rolling on the floor
Hai mă, voi chiar vreți să fiți ridicoli? sau nu vă dați seama?
„Ața" aia se cheamă fren și acolo trebuie să fie. În mod normal, acolo rămâne până la adânci bătrâneți; doar în anumite cazuri se poate rupe ACCIDENTAL.
Și ca să fie clar - băieții nu au niciun „organ" care să ateste despre virginitatea lor. Nu se rupe, îndoaie etc. absolut nimic la primul contact sexual!