| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu la ce sa ma mai gindsc, am facut cunostinta cu un baiat, mi-a parut destul de interesant, am comunicat, asa pur prieteneste cam 1 luna si dupa aia el mi+a propus sa mergem la mare impreuna, eu dupa multe razgindiri, m+am hotarit sa merg, dar acolo, cing am ramas noi doi ...cazati in hotel, am facut dragoste, mi s-a parut ca dupa noaptea ceea el va fi mai atent cu mine, dar se facuse mult mai rece .si indiferent de mine... ajungind inapoi,,, in oras. el mi+a spus ca nu putem fi impreuna, ca suntem prea diferiti,,, si mi+a spus adio, ce sa ac acum, ma simt foarte rau, folosita si aruncata. ajutati+ma va rog!

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Baiatul ala nu te merita.Eu m-as razbuna in locul tau.Gandeste-te la aceasta ca la o experienta pentru viitor. Din pacate mai exista si asfel de "specimene"...

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

E clar ca te-a folositwinking
a vrut doar sa se culce cu tine...straight face si dupa aia ti-a zis "pa"
nu mai ai cum sa dai timpul inapoi din pacate asa ca cel mai bine e sa treci peste si sa iti fie invatatura de minte...

| Linda a răspuns:

Iti dau un raspuns din perspectiva Bibliei: Roaga-te Domnului sa te ierte pentru ce ai facut si nu mai avea relatii sexuale decat cu cel cu care te-ai casatorit. Poti spune asa: Dezleaga Doamne legatura creata intre mine si X la nivelul trupului, sufletului, duhului, curateste-ma in sangele Fiului Tau si fii cu mine sa fac voia Ta. te imbratisez si ma rog si eu pentru tine.

| Betty18 a răspuns:

Hm.ai cedat cam repedebig grin
doar te-a folosit! ai mai multa grija pe data viitoare!

succes!

| byancutza a răspuns:

Asa se intampla cand cedezi usor acum nu mai ai ce face doar sa incerci sa il uiti adevaru este ca tea vrut doar pentru ai oferi placere data viitoare incearca sa cunosti mai bine persoana inainte sa faci ceva regretabil

| whiteshadow a răspuns:

Faptul ca ai depozitat o doza de incredere in el nu te transforma intr-o fiinta inferioara.Nu te simtii rau si nici folosita si aruncata.Regretele sunt tardive acum.Ai facut ceea ce ai simtit.Sa iei in calcul ca esti o adolescenta, ca ai sa mai ai astfel de experiente si deceptii, important este sa stii sa infrunti aceste situatii.Atitudinea baiatului nu este decat una a unui las. A fugit fara prea multe explicatii, pentru ca obtinuse ceea ce il interesa.Pe viitor nu te arunca cu capul inainte, cauta sa te intalnesti cu el in locuri publice, sa il cunosti mai bine, daca te respecta si vrea mai mult de la tine va incerca sa te cunoasca sa vad ce gusturi ai, ce-ti place, ce nu-ti place.In cazul in care nu vrea decat sex o sa-ti propuna de o forma sau alta si daca esti isteata ai sa-ti dai seama.In tot cazul, baiatul despre care ne scrii este un mucos, un barbat sau cel putin un baia ce are un pic de caracter ti-ar fi spus orice altceva nu ca sunteti "diferiti". Disfruta de anii adolescentei si deschide ochii pe viitor, din experiente din acestea am invatat cu totii.

| antonela_6588 a răspuns:

Incearca sa iesi cu prietenele tale, incearca sa uiti acest tip stiu ca iti va fi greu dar asta este tu trebuie sa te gandesti de la inceput de cand te-a invitat la mare doar voi 2 dupa o luna era destul de batator la ochii dar asta e fapta este consumata. sti proverul ala omul din greseli in vata lasa ca vei trece si peste asta pup si bafta :*

| betty3 a răspuns:

Deja nu mai poti da timpul inapoi imi pare rau pentru tine dar inainte d a face dragoste dc nu te ai gindit la asta? erai casatorita sau inscrisa cu el? aveai vreo dovada c va fi al tau si ca nu te va parasi? nu... normal c nu aveai nimic, te'ai indragostit si tiai pierdut capul, deci normal nu trebuia s mergi la pasul asta, acum ia'te in miini si cel putin pe viitor chibzuieste mai mult pentru ca lumea e diferita si niciodata nu stii peste ce dai, bafta