| cicsiceac a întrebat:

Salut,o intrebare care ma macina de ceva timp, pentru voi femeile ce inseamna barbatul ala cu care faceti prima data dragoste?

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

Poate nu se uita primul daca a fost o experienta placuta si la fel relatia a fost buna. Dar asta nu inseamna ca sentimentele fata de primul sunt mai puternice decat fata de tine.
Cartea pe care o ai in maneca e acum si daca o joci cu zambetul pe buze vei fi mai atractiv decat daca o joci cu temoarea ca nu insemni pentru ea mai mult decat primul...
E bine ca a mai avut altii, sexologii au spus dupa un studiu ca e mai probabil ca dupa un timp sa te insele o femei care o ai de virgina (din curiozitate), decat una care stie cum e cu altul.
Pe de alta parte, trecutul e trecut. Daca stai in umbra lui vei avea sentimente care nu te vor lasa sa fii fericit cu adevarat si asta direct sau indirect va observa - va simti si ea si va umbri si relatia voastra, in mai mica sau mai mare masura.
Esti cu ea, permite-ti luxul de a fi fericitwinking

4 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Inseamna ceea ce au insemnat sentimentele pe care le-au avut fata de el si raspunsul pe care el l-a dat acestor sentimente.
In cazul in care dezvirginezi o fata batandu-ti joc de ea, te asigur ca nu vei ramane barbatul viselor ei.
Nu sunt nici fata, nici n-am dezvirginat niciuna. Dar cauti cheia in loc gresit

| cicsiceac explică (pentru Goete):

Eu am avut norocul sa am doua dar din cauza parintilor lor neam despartin, dar acum am o prietena dar nu sunt primul si vreau ceva serios dar tot aud si in stanga si in dreapta ca prima dragoste nu se uita.
Chiar si mama mea mi-a zis ca primul e mai greu sa te desparti de el
Apropo nu vreau sa imi bat joc de nimeni.
Am avut 14 femei dar de niciuna nu mi-am batut joc.

| cicsiceac explică (pentru Goete):

Multumesc,chiar aveam nevoie de acest raspuns, bravo

| Goete a răspuns (pentru cicsiceac):

Capul suswinking
Si celalalt :p

| Goete a răspuns (pentru cicsiceac):

Poate nu se uita primul daca a fost o experienta placuta si la fel relatia a fost buna. Dar asta nu inseamna ca sentimentele fata de primul sunt mai puternice decat fata de tine.
Cartea pe care o ai in maneca e acum si daca o joci cu zambetul pe buze vei fi mai atractiv decat daca o joci cu temoarea ca nu insemni pentru ea mai mult decat primul...
E bine ca a mai avut altii, sexologii au spus dupa un studiu ca e mai probabil ca dupa un timp sa te insele o femei care o ai de virgina (din curiozitate), decat una care stie cum e cu altul.
Pe de alta parte, trecutul e trecut. Daca stai in umbra lui vei avea sentimente care nu te vor lasa sa fii fericit cu adevarat si asta direct sau indirect va observa - va simti si ea si va umbri si relatia voastra, in mai mica sau mai mare masura.
Esti cu ea, permite-ti luxul de a fi fericitwinking