| AEWPenta a întrebat:

Salut,o intrebare probabil cam ciudata dar am zis sa imi incerc norocul laughing)
Voi ce site-uri ati accesat si ati gasit fete singure si ati vorbit si poate ati ajuns si la o relatie sau chiar mai mult?
Va rog nu imi spuneti de sentimente.ro sau alte chestii de genul laughing)
Incerc sa cunosc oamenii noi insa mai mult in mediul online,cu vorbitul fata in fata nu e chiar sa zic atuul meu, am gasca mea de prieteni iesim seara de seara insa cand e sa cunosc fete sincer ma cam sperii ca nu stiu ce sa fac, ce sa zic si prefer sa le evit.
Da suna cam ciudat ca vreau sa vorbesc in mediul online mai mult decat in cel real dar asa mi-am creat un stil de ani de zile si ma simt mai ok asa.
Deci ce site-uri as putea accesa?
Multumesc.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In badoo am agatat dar a fost sex nimic mai mult.

| ywar a răspuns:

Din nefericire, de ceea ce tu fugi, adica socializare, deschidere catre lume poate sa insemne intr-o zi o frumoasa prietenie, relatie, etc. Nu pledez pentru niciuna din parti. Vreau sa-ti spun ca atunci cand inveti sa comunici cu cei din jur vei avea cu siguranta si ce sa comunici cu perechea ta. O inchidere in mediul online te poate face sa fii extrem de paduret atunci cand iesi in societate.
Du-te la un curs de dans, du-te la actiuni de voluntariat, du-te la un casting daca ai aptitudini si exemplele pot continua. Atentie! Iesirea in aer liber nu-ti garanteaza ca vei gasi pe cineva, dar cu siguranta te va deschide si vei invata sa comunici. Poti merge chiar la evenimente de speed-dating dar si acolo sunt semne de intrebare.
Sper sa-ti gasesti cat mai curand pe cineva. Si poti sa mai faci ceva: roaga-te Domnului sa-ti scoata pe cineva in cale. Posteste, du-te la o biserica, manastire etc. Stiu ca voi tinerii nu sunteti asa, dar puteti incerca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.nu-existã-un-asemenea-site.ro

Intrebarea nu e ciudata, tu esti ciudat si fetele nu sunt chiar atât de idioate sa nu-si de-a seama tocmai de aia nici nu o sa ai sanse pe acele site-uri pentru ca fetele/femeile stiu ca e plin de cei ca tine.

Tu vrei rezultate rapide si sa te simti confortabil, crezi ca apare vreuna pac si ai relatie, du-te in realitate si abordeaza fete cât cã nu esti cel mai interesant macar ai testicule(aceeasi fata o sa te vada cu alti ochi daca o faci fata in fata decât pe net), plus iti imbunatatesti abilitatile de comunicare. Care ar trebui sa fie scopul tau, nu ptizda.

| Spartacus12345 a răspuns:

Cele mai cunoscute site-uri sunt : www.gotinder.com
www. cuplari.ro
www.singur.ro
www.ecupidon.ro
Dar sa stii ca e periculoasa treaba cu site-urile astea. Niciodata nu stii de cine dai si cum te poate fraieri. Oricum bafta! Sa ai succes!

| ArthurWarner a răspuns:

Buna, uite ca si pe TPU găsești fete cu care sa vorbesti! Eu am 17! Tu cat ai?