| anonim_4396 a întrebat:

Salut. O mini-poveste puțin picanta dar scurta. Eu 27 de ani tânăr si viteaz, ea 29 ani cu copil la casa ei. Treaba e ca ea nu prea iubește relatia pe care o are si cand ne vedem transmite semnale care depasesc orice situatie. O parere? Are copil și împedica cam tot...

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O târfă cu copil și Intr o relație caută sex, asta e mama?

| Violleta2022 a răspuns:

Cauta-ti alta femeie, fara copil si fara complicatii, ca nu merita pentru nimic in lume sa te legi la cap cu una ca asta.

| TheGentleman a răspuns:

Câtă răutate în comentarii, de parcă o femeie cu copil nu mai poate să-și refacă viața. Și uite așa rămân lângă parteneri toxici și abuzatori

| Lupică27 a răspuns:

Vrei sa iei o femeie folosita, uzata, obosita, cu posibile traume si cu bagaj in plus? sa te apuci sa repari la ea si sa ai grija de un copil care nu este al tau.
Mai bine te incurci cu una de 18-20 ca iesi mai castigat.

| Lupică27 a răspuns:

Gandeste problema din alta perspectiva, daca erai sarac si cu probleme ea s-ar fi incurcat cu tine? iti spun eu ca nu! sau mai rau sa fi avut si copil...nimeni nu te baga in seama!

| Robert2526 a răspuns:

Sa stai departe de ea ca o sa-ti aduca numai probleme. Ea are probleme si frustrari in relatia/viata ei si o sa te alegi si tu cu probleme, nu merita, nici macar pentru o aventura

| tunoi88 a răspuns:

Pe langa ea tu trebuie sa iti vezi de viat ata, tu trebuie sa marchezi acolo si atat, fara senimete, fara promisuni. Ea stie ca are de facut cu relatia ei, tu doar treci pe acolo. Nu asculat ce spune ea si nu iti face panuril cu ea. Ce dracul bro, ea e in relatie, casatorita cu copil si se ardiles cu tine. Niciodata un barbat smecherit nu ia pe una dintr o relatie. Cum il inseala pe ala cu tine, asa te va insela si pe tine cu altul. Exclus asa ceva!

| AncaDorina1993 a răspuns:

Propune i din start că tu nu vrei să-i fii amant. Vezi ce face după. Se distanțează? Sau continua?
Pune te pe primul loc. Spune i uite așa cu subiect și predicat: uite fato, eu vreau o relație cu tine adevărată nu vreau sa fiu amantul tău, clar?
Fa_ti ordine în viața și vb după daca chiar mă vrei pe mine.
Daca nu lasă mă in *** in pace.
Fii bărbat! Pune-o la punct.
Eu sunt o femeie dată dracu. Ia aminte de la o femeie matură ca mine. O să mă pomenești dupa aia. Mă ții la curent, da?