| Adrian124 a întrebat:

O sa încerc sa fiu cat mai explicit. A fost prietena mea la mine si am atins penisul de vaginul ei, intrand foarte puțin. Nu am ejaculat dar e posibil sa fi fost lichidul acela care a curs fără sa îmi dau seama, ori de la mine ori de la ea. Sunt sanse sa ramana gravida?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca sunt sanse sa raman gravida, daca fata era in perioada fertila si daca au existat cateva partide de sex consecutiv, sau te-ai masturbat inainte, ramanand sperma neeliminata pe canal, care s-a scurs in vagin prin primele secunde cat l-ai introdus.
Nu are importanta ca ai introdus 1 cm sau tot penisul, daca intruneste conditiile de mai sus (perioada fertila si 2 partide de sex consecutive), atunci ai sanse mari sa ramana gravida.

| Adrian124 explică (pentru Violleta2022):

Buna. Nu era în perioada fertila si n am făcut nici sex, deloc. Asta a fos primul contact. De masturbat nu m-am masturbat în schimb a fost lichid si nu stiu daca a fost de la ea sau de la mine. Plus de asta ma stergeam cu mana des.

| Adrian124 explică (pentru Violleta2022):

Salut. Nu era în perioada fertila si nici sex n am făcut niciodată. Plus de asta nu m-am masturbat deloc dar e posibil sa fii ramas lichid ori de la mine ori de la ea. Si cand "luam o pauza" din a mai face asta ma stergeam.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Adrian124):

Poti sa te stergi pana maine, atata vreme cat sperma ramane pe canalul urinar, acolo nu ai cum sa o stergi, ca-ti pe teava, la interior, scurgandu-se imediat afara cand ai penisul in erectie si il introduci in vaginul fete, chiar si 1 cm!
Singurul pericol este: daca fata este in perioada fertila, ramane imediat insarcinata.

| Adrian124 explică (pentru Violleta2022):

Nu e în acea perioada. Mersi

| PIPER23 a răspuns:

Pai cu siguranta ca din cateva milioane de spermatozoizi, s'au gasit cativa sa iasa cu lichidul pre-ejaculator. Daca ai mai avut si contact cu vaginul domnisoarei, sanse clar sunt (asta spun medicii), insa destul de mici (asta spun oamenii).

| Evolettee a răspuns:

Nu,nu ramane insarcinata, stai linistit. laughing Lichidul de care spui tu se numeste lichid seminal, folosit pentru a se curata uretra, in orice caz nu ai de ce sa iti faci griji mai ales ca prietena ta nu era in perioada fertila.