| pitacupateu a întrebat:

Salut,pe 16 am avut contact sexual fiind în perioada fertila si ciclu regulat, precizez că a fost protejat dar din păcate din cauza timpului în care am fost presati nu am avut cum să verificăm prezervativele daca au fost ok, au fost 2 numere,după primul număr m-am terminat in prezervativ in afara vaginului,am fost m-am clătit cu apă și m-am șters, iar în al doilea număr tot la fel,dar atunci am observat un lichid transparent cu alb foarte clar pe penis și în exteriorul vaginului, se poate sa se fii scurs ceva? Din ce am înțeles este ceva lichid lubrifiant de la organism, vreau o părere și dacă sunt șanse să rămână gravidă

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

In cazul expus de tine, nu este nici un pericol.

In orice caz, urinarea este obligatorie dupa sex, ca sa elimini sperma ramansa pe uretra, fiindca la a doua partida aceea este cea care se a scurge in vaginul fetei, daca nu folosesti prezervativ.

2 răspunsuri:
| Cosmin3412 a răspuns:

Nu moșule, dai la buci in continuare. Lichidul ala alb e de la ea.

| pitacupateu explică:

Și că sa fac lucrurile mai clare, din ce țin minte i-a venit menstruația pe data de 1-5, nu sunt sigur dar știu că între dățile astea și trebuie să ii vina acum pe 31