| BomBonela a întrebat:

Salut, poate o virgina sa ramina insarcinata din primul contact sexual, sau depinde si de virsta?

Răspuns Câştigător
| Zaika_7941 a răspuns:

Sunt sanse pentru a ramane insarcinata, depinde de menstruatia ta. Daca este neregulata riscul este mai mare. Asteapta sa vezi daca iti vine mentruatia, iar virsta Nu conteaza, atunci cind iti vine prima data ciclul 11-12 ani (depinde) incepind cu acea zi tu esti fertila, adica poti ramine insarcinata!

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Riscul de sarcina este maxim la dezvirginare si este usor mai crescut la fetele de sub 19 ani.

| cherrybomb a răspuns:

Normal ca poate ramane gravida daca nu se protejeaza. sau daca baiatul isi da drumul in ea... chiar daca a fost virigina

| Heys a răspuns:

Desigur ca poate nu depinde de varsta decat daca esti ff mica si organele tale sexuale sunt inca inhibate. Poti ramane insarcinata daca nu te protejezi:

| Alexiyaaaa a răspuns:

Da...este posibil ca acea fata sa ramana doar daca nu va protejati.

| Catherine a răspuns:

Da poate o virgina sa ramana insarcinata din primul contact sexual...

acum depinde de multeaspecte ...si normal si varsta...

| Cocheta a răspuns:

Poate ramine insarcinata daca partenerul ejaculeaza in ea...sau daca nu are protectie... Bafta kiss