| Roberrt21 a întrebat:

Salut, poate ramane insarcinata daca am facut sex neprotejat cam 1 minut dar nu am ejaculat deloc? Nu stiu daca e in perioada fertila luna asta i-a venit neregulat.

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, se poate ramane insarcinata si doar daca introduci 1 singura data pensiul, daca aveai deja sperma pe teava, de la o masturbare anterioara sau o alta partidam sexuala, sprma care s-a scurs involuntar in vaginul fetei, putand sa o lase gravida, daca ea este in perioada fertila.
Si bolile sexuale se iau la fel, prima introducere si esti deja infectat, daca unul din partneri are vreo boala.
Un ciclu regulat vine intotdeauna, fix la acelasi numar de zile.
venindu-i neregulat, este clar ca are un ciclu de tip "neregulat" si pentru acest lucru, recomand sa folositi intotdeauna, prezervativul! Nu musca, nu doare, nu da dureri de cap si nu costa mai mult decat o bomboana.

| Roberrt21 explică (pentru Violleta2022):

Nu am avut spera ma teava si nici bu m-am masturbat inainte. A fost pur si simplu cel mult 1 minut si nu am ejaculat

| Violleta2022 a răspuns (pentru Roberrt21):

Mai bine faceai altceva, ca la 1 minut de sex, nici nu se poate vorbi de sex, situatia fiind terbil de jenanta, sa te scapi pe tine, imediat cum ai intrat.

| Roberrt21 explică (pentru Violleta2022):

Cum adica sa ma scap pe mine imediat cum am intrat?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Roberrt21):

Pai, ai spus ca partida a durat 1 minut, nu?
Ce sex este ala care dureaza 1 minut?
Doar a unuia care simte ca se scapa pe el si o scoate imediat ( taman cum ai facut tu).
Evident ca-i un fel de actiune jalnica/patetica, pentru ca, fata nu a apucat nici macar sa se excite la 1 min de sex, de aceea am spus ca-i jalnic ce ai facut.

| Roberrt21 explică (pentru Violleta2022):

Aa, pai a fost altceva acolo. Dar poate ramane insarcinata sau nu?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Roberrt21):

Asta era dupa masturbarea de la ora 4 (ma refer la topicul de ieri).
Daca da, atunci aveai deja sperma pe teava care s-a scurs in vaginul fetei, imediat cum l-ai introdus, iar daca fata era in perioada fertila, DA, poate ramane imediat insarcinata.
Oricum, nu se poate calcula perioada ei fertila, pentru ca ciclul, de tip neregulat.
In cazul ei, cu acest tip de ciclu, unica solutie, este sa faceti sex numai protejat.
Acum nu-i nimic de facut, doar sa steptati trecerea timpului si DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala, sa faca fata, un test de sarcina.

| Roberrt21 explică (pentru Violleta2022):

Stai putin probabil ne-am incurcat amandoi sau crl putin eu da. Masturbarea a fost alaltaieri, si ieri am avut cintact sexual 1 minut fara terminare si nici masturbare inainte. Poate ramane insarcinata in cazul asta?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Roberrt21):

Nu.

| bbobo22 a răspuns:

Sansele sa ramana insarcinata in astfel de situatii sunt mici. Lichidul preejeculator poate contine mici cantitati de spermatozoizi. Pentru acel minunt nu merita sa risti.

| Roberrt21 explică (pentru bbobo22):

Cum adica nu merita sa risc?

| bbobo22 a răspuns (pentru Roberrt21):

Din punctul meu de vedere nu cred ca merita sa risti sa faci sex neprotejat.